Aanbieding in de maand Mei

Algemeen

Omdat er binnenkort weer een zending uit Indonesië met de boot zal vertrekken vonden we het een heel leuk idee om drie prachtige stenen die we nog niet zo lang geleden binnen hebben gekregen te verkopen met een korting van 10% voor iedereen in de gehele maand Mei. Dit geldt helaas niet voor de stenen op de webshop, alleen voor die in de winkel. Dit zijn de mooie, uniek gevormde Grape Agaat uit Sulawesi, het versteende Palmhout uit dit land en als laatste de fantastische Blauwe Barnsteen uit Sumatra.

Grape Agaat (Chalcedoon).

Grape Agaat gevonden in Sulawesi, Indonesië. Eigenlijk is deze bijzondere steen een Chalcedoon, maar hij wordt door iedereen Grape Agaat genoemd, dus dan volgen wij maar gewoon. De naam ‘Grape’ wat ‘druif’ betekend is heel treffend, want de steen bestaat uit allemaal kleine paarse of lavendel bolletjes. De ronde moleculen van Chalcedoon hebben zich tot in perfectie uitgedrukt tot een volmaakte ronde vorm.

Het eerste gevoel wat je krijgt als je de steen vast houdt is dat van vrede en rust, hij brengt je heel snel in een hele diepe staat van meditatie. Hij maakt je hoofd en hele lichaam rustig en laat je bewustzijn diep in je hart indalen. Hij resoneert in al je cellen en geeft een gevoel van harmonie en stilte in je hele wezen. Grape Agaat is een krachtige steen voor spirituele uitzuivering, die resoneert met de Violette Vlam of Straal, die negativiteit en stress uit je systeem haalt. Deze energieën kunnen gewoon niet blijven bestaan in de aanwezigheid van de diepe prachtige energie van deze unieke steen. Grape Agaat is een steen met een Goddelijke connectie die je verbindt met je hoogste bron, je oorspronkelijke zelf. Hij helpt je innerlijke kanalen te openen en obstakels weg te halen waardoor je hogere bewustzijn en innerlijk weten beter kunnen instromen en je verbonden bent met je innerlijke bron. De vrede die dit kristal je brengt is die waar je ziel altijd naar verlangd heeft. Deze steen is dus perfect bij alle vormen van stress, brengt rust en vrede en zorgt dat je meridianen en chakra’s in harmonie met elkaar resoneren. Fysiek is de steen ondersteunend bij neurologische aandoeningen zoals dementie, angsten en dwangneuroses. Ook beschermt hij bij psychische aanvallen en helpt implantaten te verwijderen. Grape Agaat werkt heel krachtig samen met Yttrium Fluoriet. Je kunt deze steen bij je dragen, maar hij is ook heel fijn om onder je kussen te leggen, ook heel goed te gebruiken bij een steenlegging op het lichaam. Als je veel stress op je werk ervaart kun je hem ook op je werkplek leggen waar hij een liefdevolle, zuiverende, vredige energie zal uitstralen.

 Versteend Hout

Versteend hout bestaat uit siliciumdioxide, en is de pseudomorfose van Chalcedoon en/of Jaspis of Opaal na hout. Na verstening blijft een groot deel van de oorspronkelijke vorm van het hout intact. Veel Versteend Hout is ouder dan 200 miljoen jaar. Het transformatieproces van hout tot steen helpt ons beseffen hoe groots het rad van het leven is, hoe nietig en hoe groots we zijn, zowel menselijke als kosmische wezens, en ons over te geven aan het rad van het leven. Om vol te leven in vertrouwen en overgave, want alleen dan zal de stroom via de minste weerstand verlopen en het mooiste pad voor jouw ziel zich openbaren. Dit leren bomen en ook het proces van verstenen van het hout ons. Versteend hout helpt je verbinden met je wortels, met aloude kennis van jezelf, maar ook met je energetische databank gecodeerd in je DNA, om daaruit te putten en waar nodig te helen. Het helpt ook verbinden met de kennis van voorouders en de ‘ouden’ van Moeder Aarde, van al haar bewoners en zeker ook de oude bomen die de meest ongerepte tijden op deze aarde hebben meegemaakt. Het besef en vertrouwen gevend dat moeder aarde zo overvloedig voor ons is en ons altijd zal voorzien in wat we nodig hebben. Deze steen helpt ons ook om verbindingen te leggen tussen kwesties en thema’s uit vorige incarnaties en wat er nu in je leven speelt. Om oude patronen of eigenschappen die je dit leven niet meer dienen te doorbreken of helpen loslaten. Versteend hout helpt ons om uit te lijnen, je te verbinden met je wortels in moeder aarde en via je kruin met de kosmos. Deze steen helpt je om stabieler door het leven te gaan, te gaan staan met een krachtiger lichaam en geest. Deze schenkt je ook in tijden van verandering een gevoel van vrede en veiligheid. Dit is een fantastische steen voor mensen die de aarde helpen te helen. Fysiek ondersteunt deze steen de botten, wervels, het gebit, de ruggengraat en het bloed. Ook is dit een goede steen voor angstige en nerveuze mensen.

 Blauwe Barnsteen

Blauwe Barnsteen heeft een heel bijzondere en krachtige energie. De blauwe die wij verkopen komt van Sumatra, deze blauwe is uniek in zijn soort omdat ze een groter kleuren bereik heeft dan de gele Barnsteen, waardoor de steen met meer chakra’s resoneert. Het werkt op alle energetische lichamen, zowel het emotionele, mentale als het fysieke lichaam. De steen werkt krachtig op de zonnevlecht, net zoals gele Barnsteen, maar ook heel krachtig op het keelchakra, door de blauwe kleur die je ziet door met een UV-lamp op de steen te schijnen, maar tevens op het kruinchakra. Blauwe Barnsteen heeft een hele liefdevolle zachte energie waardoor het ook heel geschikt is voor kinderen. Blauwe Barnsteen is bij uitstek geschikt voor wie zijn paranormale vermogens wil versterken of ontwikkelen. Blauwe Barnsteen is ook een krachtige beschermsteen. Blauwe Barnsteen bezit ook de eigenschappen van gele Barnsteen. Barnsteen is eigenlijk geen kristal maar miljoenenjaren oude gestolde en gefossiliseerde boomhars. Barnsteen is heel licht van gewicht en heeft een krachtige verbinding met de aarde, het is een aardende steen voor hogere energieën die oude wijsheid en kennis in je naar boven haalt. De steen is een krachtige genezer en reiniger. Hij absorbeert negatieve energie en transformeert deze tot iets positiefs. Hij zet het lichaam aan tot zelfgenezing. Als je het gevoel hebt vast te zitten of verkramp bent door angsten leert de steen je vanuit liefde te leven en deze ook te ontvangen. Hij helpt oude emoties los te laten. Barnsteen geeft het lichaam vitaliteit en kracht. Deze steen helpt om pijn en negativiteit te absorberen. Goed voor de keel, de maag, milt, nieren, blaas, lever, galblaas en ondersteunend bij gewrichtsproblemen.

We hebben ook weer een aantal nieuwe trommelstenen binnengekregen, als eerste een speciale verhitte Citrien uit de streek Maraba in Brazilië. Deze hebben een prachtige, warme donkergele kleur, welke ook wel Madeira genoemd wordt.

Citrien

Kristal van geluk, rijkdom en overvloed, geeft vreugde en energie aan allen die haar zien. Ze draagt de kracht van de zon en is zeer weldadig, voelt warm, comfortabel, creatief, activeert, geeft kracht, zelfvertrouwen, bevordert innerlijke kalmte en natuurlijke wijsheid. Citrien bevat de Gouden Straal van het Christusbewustzijn wat staat voor onvoorwaardelijke liefde en die verbonden is met Jezus en Maria. Citrien is een krachtige reiniger, hersteller, geeft moed en licht in zware tijden en gaat zelfvernietigend gedrag tegen. Ze absorbeert en transformeert negatieve energie en is daarom goed voor het milieu. Ook beschermd en reinigt Citrien de aura en vergroot je concentratievermogen. Dit prachtige kristal hoeft nooit gereinigd te worden. Ze maakt optimistisch en helpt te genieten van nieuwe ervaringen en stimuleert het verkennen van alle mogelijke wegen. Geestelijk vergroot Citrien je concentratievermogen en maakt je geest weer levendig. Fysiek versterkt ze het lichaam en ondersteunt het bij ernstige ziekten. Zeer nuttig bij het overwinnen van depressie, angsten en fobieën, nachtmerries, alzheimer, jeuk, ontgifting, ME, spijsvertering, milt, alvleesklier, nier en blaasinfecties, constipatie, cellulitis en schildklier. Ook goed bij menstruatieklachten en symptomen van de menopauze, zoals opvliegers.

 We hebben ook twee nieuwe stenen, de ene uit Rusland en de ander uit de Duitse Alpen die prachtig met elkaar samenwerken en een doorstroming in het lichaam krachtig bevorderen.

Calciet met Chondrodiet en Diopsiet

Deze krachtige steencombinatie, gevonden in Rusland helpt ons om open te bloeien. Deze steen werkt energetisch krachtig op het gebied van het hart naar het hoofd. Het Chondrodiet helpt de energie te aarden. De steen bevordert een ruimtelijk gevoel in de longen en het keelchakra. Deze prachtige combinatie helpt zelfvertrouwen en het vertrouwen van anderen te herstellen of versterken. Omdat deze steen ook krachtig verbonden is met het hart en hartchakra bevordert deze te gaan leven en spreken vanuit je hart, je waarheid te leven, je instincten te vertrouwen. Deze steen geeft vreugde en geluk en helpt ons om op een nieuwe, positieve manier naar een situatie te kijken en bewust te worden van oude, achterhaalde, negatieve denkpatronen. Alles wat tegenovergesteld van liefde is, zoals bekrompenheid, boosheid, agressie, koppigheid helpt deze steen te verzachten. Deze steen helpt ons om bewust te worden van onze blokkades, waarna we het leven kunnen leven waar we gelukkig van worden. Fysiek is de rustgevende, ontkrampende steen ondersteunend bij bloeddruk, hoofdpijn, slapeloosheid en bij verslavingen.

 Samen met de Chalcopyriet in Graniet uit de Duitse Alpen vormt deze een co-creatie, welke de doorstroming in het gehele lichaam krachtig bevordert. Er vindt een wisselwerking van energie van beneden naar boven en andersom plaats. Een doorstroming van het hoofd die tot de voeten plaats vindt en weer omhoog. Deze combinatie helpt ook de helende kundalini energie te bevorderen, omdat deze blokkades laat voelen en deze aangekeken en doorvoelt kunnen worden, waarna er ruimte ontstaat. De woorden ‘instant happinez’ en ‘levenselixer, levensvreugde’ geeft deze combinatie door. Deze combinatie kalibreert het lichaam en geest.

Chalcopyriet in Graniet

Deze fijne combinatie wordt gevonden in de Duitse Alpen. Chalcopyriet in Graniet leert ons om van binnen naar buiten te gaan functioneren i.p.v. andersom, naar onze innerlijke stem, ons hart te luisteren. Dit is thuiskomen in jezelf. Er is op dit moment op aarde zoveel informatie en input van buitenaf, dat men denkt dat dit de werkelijkheid is, dat dit het echte leven is, waardoor veel mensen versnipperd en van zichzelf verwijderd raken. De oerkracht van de bergen en de energie die daar heerst, dat is de herinnering van ons lichaam aan haar oerkracht, haar ware natuur. Je natuurlijke stroming. Het besef, dat alles mogelijk is als we weer van binnenuit gaan voelen en leven, waardoor we overvloed in ons leven kunnen gaan aantrekken, wat ons geboorterecht is. Deze steen helpt het lichaam te resoneren in totale eenheid. Chalcopyriet in Graniet maakt je bewuster van je doel op aarde en helpt je bewustzijn te vergroten. Deze aardende steen van hoop en vertrouwen in de toekomst, ondersteunt ons om spirituele kennis op te nemen. Om stil te worden, waardoor diepe meditatie gemakkelijker wordt. Deze combinatiesteen helpt het lichaam te aarden waardoor hogere frequenties van energie kunnen worden geïntegreerd.

Azuriet is een prachtige blauwe steen, waarvan we ruwe stukken uit China in de winkel hebben staan. De steen wordt ook gevonden in Afrika en bijna altijd gecombineerd met de groene Malachiet. We hebben ook de speciale Azuriet trommelstenen van de K2 berg. Je ziet dan ronde Azuriet in Granietsteen. In Amerika in de staat Utah worden er losse, ronde bolletjes gevonden. Deze worden door hun uiterlijk, welke op blauwe bessen lijkt, ook wel “Blue Berry’s” genoemd. We hebben van deze speciale Azuriet wat kunnen kopen om vooral hangertjes van te maken. Dit omdat we regelmatig vraag kregen om Azuriet aan een ketting te kunnen dragen, omdat de energie van de steen zo fijn is.

Azuriet “Blue Berry” uit Utah, USA

Geliefd in het oude Egypte, opent het derde oog en het kruinchakra en reinigt deze. Azuriet begeleidt paranormale ontwikkelingen en vergroot metafysische krachten, dus heel goed voor helderzienden, mediums, channelers of anderen, vooral op het derde oog geplaatst. Verhoogt het bewustzijn tot het hoogste niveau en bevordert een meditatie channel-toestand, brengt de ziel tot verlichting en is een krachtige healer en energie geleider. Hij verwijdert emotioneel afval en oude angsten en reinigt het emotionele lichaam en zorgt voor innerlijke vrede. Dat Azuriet het innerlijk zicht stimuleert en helpt je dromen makkelijker te duiden., is ook zinvol voor wie spiritueel zoekende is. Deze steen die een zuivere belichaming is van de blauwe straal kan het kaartenhuis van het ego laten omvallen en de waarheid onthullen achter de illusie die je ego je zo graag voorhoudt. Hij helpt je tot inzicht te komen, maar dan zonder oordeel omdat het je de ware motieven van jezelf en anderen beter doet begrijpen. Zeer goede steen voor als je een bedrijf begint, of een partnerschap aangaat, omdat dit kristal de waarheid boven tafel brengt. Ook goed voor het denken, en dus behulpzaam bij studeren, het geven van lezingen en het geheugen. Azuriet maakt je astrale en etherische lichamen krachtiger waardoor je minder kwetsbaar wordt voor geestelijke aanvallen of voor entiteiten. Het helpt gaten in je aura te dichten. Het verzacht migraine, vermindert oorsuizingen en behulpzaam bij duizeligheid. Ook voor hen die uit angst onwaarheden vertellen.

Als laatste in deze blog gaan we terug waar eigenlijk alles mee begonnen is. Wat niet iedereen weet is voordat wij met de stenen en kristallen zijn begonnen, we een spiritueel centrum met praktijk waren. Het is alweer 24 jaar geleden dat we deze locatie kochten en met zijn vieren het spirituele centrum ’t Lichtpuntje begonnen. Ruud had zijn helingspraktijk al veel langer, maar op deze locatie en met 4 mensen konden we zoveel meer doen. Behalve de praktijk werden er ook door onszelf en andere mensen workshops gegeven. Zelfs meerdaagse workshops waarbij iedereen kon blijven slapen. ‘s Avonds een kampvuur wanneer het droog weer was, samen eten. Dit was een fantastische, intense tijd, waar heel veel geleerd en uitgewerkt werd. We verhuurden ook de ‘groepsruimte’, de ruimte die nu ‘het Pakhuis’ is. Daardoor ben ik in contact gekomen met White Time Healing. Later hebben wij daar ook nog zelf workshops en opleidingen in gegeven, omdat we in de loop der tijd zelf leraar waren geworden. Bij de White Time Healing worden er ook steenleggingen gebruikt. De belangrijkste steen in White Time is de Morganiet. Toen de hoofdleraar mij vroeg deze in te kopen, omdat hij aan de andere kant van het land woonde, ging er iets in mij open. Ik ervaarde zoveel vreugde om kristallen uit te zoeken en het opzoeken van bijzondere stenen dat Wim en Ruud tegen mij zeiden: waarom ga je niet iets hiermee doen. Zo is het begonnen in 2006, met 1 klein doosje van de Praxis vol steentjes, niet wetende dat waar we nu zijn het resultaat zou zijn haha. Na zo’n twee jaar zei Wim: wat leuk die stenen, zullen we samen een tafel op spirituele beurzen gaan huren en onze stenen daar tonen en verkopen. We merkten dat er steeds kristallen met een hoge vibratie op ons pad kwamen. Dit bleek onze specialiteit te zijn. Kristallen waar moeilijk aan te komen was, of die nieuw gevonden waren, die kwamen op ons pad. Op de beurzen zeiden paragnosten meermalen: beseffen jullie dat jullie een opdracht hebben vanuit de kristalwereld. Nu dat beseften we niet, alleen dat we zoveel vreugde ervaarden met het zoeken naar stenen en het blij maken van onze klanten. Met de kristallen die op ons pad kwamen, hun energie, zo ging het ook met onze ontwikkeling. We openden zelf ook steeds meer. Het besef dat we inderdaad een roeping hadden en niet voor niets in Heerle woonden kwam pas veel later. In het begin dachten we nog, als we een opdracht hebben, waarom zitten we dan niet in het midden van het land. Later beseften we dat we ons precies in het midden van onze klanten uit het Noorden en Zuiden van Nederland en die vanuit België bevinden. Zoiets verzin je zelf toch niet. Als je je gevoel, je hart volgt dan blijkt iets wat soms onlogisch is toch heel goed. Cyrille voelde dat er een website moest komen en nam deze taak op zich en later kwam Nikki die eigenlijk verpleegkundige was erbij. Ook zij voelde zich geroepen. Daarna volgden anderen die bij ons kwamen werken. Altijd voelden we een ‘zielenband’ een afspraak die we ergens met elkaar gemaakt hadden om elkaar verder te helpen. Zo mooi. Ruud is zo’n 7 jaar geleden uit deze zaak gegaan om zich te concentreren op zijn eigen roeping en praktijk.

Maar om terug te komen op de White Time Healing en de steenleggingen. Van de week kwam ik mijn oude mappen tegen. Niet voor niets waarschijnlijk, want er wordt regelmatig in de winkel gevraagd of we ook Chakra sets verkopen. Van de week hebben Nikki en ik 4 setjes bij elkaar gezocht, welke we in de winkel kant en klaar zullen gaan verkopen. Er zit dan ook een afbeelding bij waar de stenen op het lichaam te leggen en ook een handleiding hoe dit te doen. Natuurlijk is het belangrijk altijd je eigen gevoel te volgen, maar een leidraad is natuurlijk heel fijn.

Het is zo heerlijk om even een half uurtje te gaan liggen met kristallen op je, helemaal fijn natuurlijk als iemand anders ze oplegt. Deze sets zijn eigenlijk ontstaan om in een praktijk te gebruiken, maar je kunt ze natuurlijk ook voor je eigen familie of vrienden gebruiken.

Een steenlegging harmoniseert, balanceert en verhoogt je energietrilling. Ze zorgen voor een betere energetische doorstroming. De chakra leggingen reinigen ook je chakra’s en lijnen deze met elkaar uit. Er kunnen verschillende leggingen gemaakt worden voor verschillende doeleinden. We hebben een basis chakra legging gemaakt, deze bestaat uit 12 kristallen. We hebben ook een Basislegging gemaakt die ons lichaam ondersteund bij het transformatieproces naar de nieuwe tijd, naar de 5e dimensie energie. Deze bestaat ook uit 12 kristallen. We hebben er ook eentje gemaakt voor rust en ontspanning, welke veel mensen goed kunnen gebruiken. Bij deze legging kun je een diepe ontspanning ervaren. De laatste die we gemaakt hebben is een steenlegging welke verbinding maakt met de energie van de Centrale Zon. Deze werkt diep reinigend, vreugdevol en vult je met een liefdevol, zonnig licht. Deze helpt je om in contact te komen met wie je werkelijk bent, zonder beperkingen en je te verbinden met de Goddelijke energie van de Centrale Zon, het waarlijke Christusbewustzijn. Deze legging bestaat uit 10 kristallen. Je zou deze kunnen uitbreiden met een Libisch Goud Tektiet. Dit kristal met zeer hoge vibratie is een ultiem Zonnekristal. We hebben deze niet in de legging gedaan omdat sommige van onze klanten deze al hebben en ook omdat je dan zelf de maat van het kristal kunt kiezen. De Libisch Goud Tektiet kun je dan op je gevoel op elke plek op het lichaam toevoegen. Je kunt ook afwisselen met een ander kristal uit de legging. Je kunt deze b.v. halverwege de legging op het derde oog leggen als je aan de energie van de kristallen gewend bent. Heerlijk om hiermee te spelen.

Goddelijke energie van de Centrale Zon

Chakra legging

rust en ontspanning

Tranformatie nieuwe tijd

 

De basis Chakra legging en de legging Rust en Ontspanning zullen ook op de webshop te koop worden aangeboden inclusief gebruiksaanwijzing.

Libisch Goud Tektiet (Tranen van Ra)

Libisch Goud Tektiet is zo’n 29 miljoen jaar geleden gevormd toen een meteoriet de Westelijke Woestijn, in de Gilf kebir regio het zand raakte, waarna een gouden, glasachtige substantie ontstond. Net als de Prophecy Stone is ook Libisch Goud Tektiet energetisch een combinatie van zand (blauwdruk van de aarde) en sterrenstof. Geboren uit een magisch, alchemistisch proces dat voorbij onze verbeelding gaat. Deze staan voor transformatie en alchemie, het omzettingsproces waar we allemaal doorheen gaan. Spiritueel draagt deze steen krachtige zonne-energie en overvloedige levenskracht. Hij werkt als een beschermende amulet op elke reis, zowel fysiek als metafysisch. Het is een steen van verlichting, tranen van de Zon (Ra de Zonnegod). De tranen kun je vergelijken met een parel. De parel die jij bent wordt geslepen, gevormd door de setting waarin jij je bevindt, je begeeft. Tranen, verdriet, zullen alchemistisch goud worden. Libisch Goud Tektiet is energetisch ook verbonden met de energie van Sirius. Ze zijn een balsem voor de ziel. De Gouden Straal van Christus, van onvoorwaardelijke liefde en wijsheid is permanent verbonden met Sirius. Vandaar dat alle wezens die daar vandaan komen, of dit stelsel zijn binnengekomen vreugde, vrijheid en vertrouwen komen brengen, net zoals deze steen. Deze leert je toeschouwer te zijn in wat er nu op aarde plaatsvindt, niet erin te gaan, want dan verlies je jezelf. Deze tijd is een mega kans om grote sprongen te maken, verschuivingen in bewustzijn te maken. In de nieuwe energie is alles al, gaat alles moeiteloos, staat niks meer vast. Deze Tektiet bevat Monoatomische elementen, waaronder Monoatomisch Goud. Tests uitgevoerd in de VS en Rusland bevestigen dat mono-atomaire metalen elementen supergeleiders zijn met een nul-magnetisch veld, die zowel de magnetische noord- als de zuidpool afstoten. Dit is bevorderlijk voor nulpuntsenergie. ‘Zero-Point Energy’ (ZPE) staat bekend als een energie die het weefsel van alle ruimte vult, die bestaat bij zeer hoge frequenties. Monoatomische metalen elementen hebben het vermogen om gebruik te maken van deze onbeperkte toevoer van energie op manieren die we net beginnen te begrijpen. Er is ook aangetoond dat mono-atomaire metalen elementen hun fysieke toestand daadwerkelijk kunnen veranderen en naar andere dimensies kunnen verschuiven. Wetenschappers kunnen niet verklaren hoe deze schijnbaar onmogelijke transmutatie plaatsvindt. Je kunt met dit soort kristallen grote verschuivingen in je bewustzijn maken. Ze helpen je vibratie te verhogen en geven een gevoel van vreugde en ontspanning. Deze kennis zijn herontdekkingen van een geavanceerde wetenschap die al werd begrepen en gekend door de oude Mesopotamische, Egyptische en Israëlitische priesters. Libisch Goud Tektiet helpt veranderingen op aarde in balans te brengen. Omdat deze uit zo’n krachtig proces is geboren is, bezit deze grote transformatie kracht die helpt alle dromen te verwezenlijken en alles wat niet meer nodig is te verwijderen. In Libisch goud Tektiet komt alles samen, het is een versmolten eenheid. Het bezit de wijsheid en de kennis van het grote geheel. Versmolten door de inslag van de meteoriet in een klein stukje steen. Prophecy Stone is meer de som der delen en Libisch Goud Tektiet is uitgekristalliseerd, de transformatie, de uitkomst. Samen bij elkaar is de cirkel rond, alles is met elkaar verbonden.

Op onderstaande dagen is de winkel open van 10.00 uur tot 17.00 uur

2, 3, 4 en 5 mei (vrijdag, zaterdag en Zondag en maandag (bevrijdingsdag))

9, 10 en 11 mei (vrijdag, zaterdag en Zondag)

16, 17 en 18 mei (vrijdag, zaterdag en Zondag)

23 24 en 25 mei (vrijdag, zaterdag en Zondag)

29, 30 en 31 mei en 1 juni (donderdag, vrijdag, zaterdag en Zondag) (Hemelvaart)

6, 7, 8 en 9 juni (vrijdag, zaterdag en Zondag en maandag) (Pinksterweekend)

Archieven

Menu